درباره مبل‌و‌دکور

1- سایت مبل‌و‌دکور شبکه ای است که محور فعالیتهای آن در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی می باشد که نمایشگاه داران و گالری داران این صنف می توانند به عنوان فعالان و گردانندگان اصلی این شبکه محصولات خود را برای نمایش دادن به عموم افراد عرضه کنند.
در نامگذاری این شبکه،می توان مبل‌و‌دکور را یک نمایشگاه بین المللی مجازی در این حوزه و یا یک پاساژ آنلاین مبلمان و دکوراسیون داخلی دانست که نمایشگاه داران می توانند در این نمایشگاه بین المللی صاحب یک غرفه و یا در این پاساژ صاحب یک گالری شوند.
در این شبکه مجازی برای هر نمایشگاه دار یا گالری دار معتبر فعال در این حوزه یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته می شود که می‌تواند عینا همانند نمایشگاه یا گالری واقعی خود کلیه محصولاتش را با ذکر تمامی جزئیات و تماماٌ با مدیریت خود در معرض نمایش برای تمامی افراد نه تنها در ایران بلکه در جهان قرار دهد.
به عبارت دیگر می توان گفت دامنه و وسعت مبل‌و‌دکور به بزرگی تمام بازارهای مبلمان ایران و جهان می باشد و هیچ محدودیتی در تعداد عضو گیری و یا تعداد نمایش محصولات وجود ندارد.
با این تفاسیر تصور کنید که در چه بازاری،با چه وسعتی و با چه تعداد مخاطبی می توانید رقابت کنید.

2-در مبل‌و‌دکور به صورت تاثیرگذارتری دیده می شوید. محلی که در آن همه افراد در هر موقعیت زمانی و مکانی که باشند می توانند در کمترین زمان ممکن به گالری و محصولات شما دسترسی پیدا کنند. این امر با تدارک دیدن تبلیغات تلویزیونی،بیلبوردی و روزنامه ای برای این شبکه و اشتیاق روزافزون برندهای صنف مبلمان و دکوراسیون داخلی برای فعالیت در آن،می تواند به عنوان اولین و تخصصی ترین مرجع رسمی و مورد اعتماد مردم در این صنف واقع شود.فضایی که در آن خبری از تعطیلی و هزینه های کمرشکن اجاره،هزینه آب و برق،هزینه نیروی انسانی،مالیات،عوارض و...نیست.

3- به جرات می توان گفت که کار با مبل‌و‌دکور بسیار ساده تر از کار و سروکله زدن با نیروی انسانی است حتی با این مزیت که در کار با این فضا،دیگر خبری از اشتباهات و تنبلی های نیروی انسانی نیست و کمترین انرژی با بیشترین بازدهی را در حداقل زمان ممکن برای شما دارد.یکبار امتحان کنید تا عاشق کار با آن شوید.به اضافه اینکه تمام مهندسین ما 24 ساعته در کنار شما هستند.

4- با عضویت در مبل‌و‌دکور می توانید فضای بدون مرز را تجربه و به وضوح لمس نمایید.فضایی که دیر یا زود،خواسته یا ناخواسته،همه ما ایرانی ها در آن ورود خواهیم کرد و از آنجا که فضای مجازی،فضایی جهانی است پس بهتر است هرچه زودتر خود را برای رقابت با غولهای جهانی این صنعت آماده کنید.بله در ست است با مبل‌و‌دکور خود را آماده ورود به بازارهای جهانی کنید.آینده ای که به زودی با این شبکه تحقق خواهد یافت.