حراج ویلای رویایی " پیکه و شکیرا "

 6 ماه و 3 روز قبل  -    1234 بازدید
حراج ویلای رویایی " پیکه و شکیرا "

یکی از مشهور‌ترین زوج‌ها در جهان پیکه و شکیرا می باشند که شکیرا از خوانندگان مشهور و پیکه فوتبالیست معروف و مدافع تیم ملی اسپانیا است. 

این زوج در جام جهانی فوتبال 2010 در آفریقا با هم آشنا شدند و نامزد کردند. اولین پسر آنها که میلان نام دارد در سال ۲۰۱۳ متولد شد و پسر دوم آنها که ساشا نام دارد در سال 2015 به دنیا آمد. 

شکیرا یکی از موفق‌ترین خوانندگان زن در جهان است و آلبوم‌های او فروش بسیار بالایی دارد. در ادامه تصاویری از خانه رویایی این زوج در میامی را می‌بینید.

ویلای رویایی پیکه و شکیرا: شکیرا و پیکه ویلای کنار آب‌شان را در میامی به قیمت 11.6 میلیون دلار برای فروش گذاشته اند. این خانه 6 اتاق، مبلمان مخملی باشکوه و یک سالن قلیان مجلل دارد.

شکیرا قبلا در سال 2013 هم این خانه را به قیمت 14.95 میلیون دلار برای فروش گذاشته بود. او اکنون با گذشت 5 سال می‌خواهد این ویلای رویایی را با قیمت کمتری به مبلغ 11.6 میلیون دلار بفروشد. او این خانه را در سال 2001 به مبلغ 3.38 میلیون دلار خریده بود.عمارت مجلل خواننده 41 ساله و همسر فوتبالیستش که 450 مترمربع زیربنا دارد دارای 6 اتاق و 7 سرویس حمام و دستشویی است.

عکس ویلای رویایی پیکه و شکیرا: در ادامه عکس هایی از محوطه بیرونی ویلا و طراحی داخلی آنرا مشاهده می‌کنید.